حمل و نقل و برگشت کالا

ارسال کالا

در روشهای های پرداخت غیر آنلاین مانند پرداخت با چک یا واریز به حساب، بسته ها حداکثر یک روز پس از تایید پرداخت ارسال می گردند. شما به هرنوع شیوه‌ی حمل را که انتخاب کنید شماره‌ی پیگیری مرسوله برای شما ارسال خواهد شد.

هزینه های ارسال شامل هزینه های ارسال به باربری و هزینه خود باربری می شوند. که به صورت پس کرایه توسط مشتری پرداخت می گردد، ما پیشنهاد می کنیم سفارشات خود را در یک گروه جمع آوری کنید. تا همه از طریق یک روش، برای شما بسته بندی و ارسال گردد.

مرجوع کردن اجناس

در صورت درخواست مشتری نسبت به مرجوع کردن یک کالا، باید حداکثر طی 48 ساعت پس از دریافت کالا، اگر بسته بندی کاملا سالم و دست نخورده باشد، مشتری می تواند با هزینه خود، آن را عودت داده تا فروشگاه نسبت به عودت وجه مربوطه به حساب مشتری اقدام نماید.

برای اینکار مشتری باید وارد پنل کاربری خود شده، و در قسمت تاریخچه سفارشات، درخواست مرجوعی خود را در خصوص کالای مربوطه ثبت نماید تا پس از بررسی لازم توسط کارشناسان فروش شرکت و تایید آن، هماهنگی لازم در خصوص اقدام لازم، انجام شود.

شرایط ارسال کالا برای مشتریان تهرانی

نحوه ارسال بار برای مشتریان عزیز تهرانی، با توجه به حجم و وزن کالای خریداری شده، به صورت پیک موتوری یا وانت خواهد بود که در صورت انجام خرید قبل از ظهر، در همان روز بسته بندی و ارسال خواهد شد. بدیهی است مشتری پس از نهایی کردن سبد خرید خود و هنگام انتخاب نوع حامل، می بایست با توجه به حجم و وزن کالا، یکی از این موارد را انتخاب نماید.

شرایط ارسال کالا برای مشتریان شهرستانی

با توجه به تمایل مشتری در انتخاب یکی از روشهای ارسال اکسپرس هوایی، تیپاکس، باربری از طریق اتوبوس و باربری از طریق کامیون، در صورت خرید قبل از ظهر، بسته بندی و ارسال کالا در همان روز انجام و تحویل واحد مربوطه خواهد شد. بدیهی است هزینه ارسال کالا به صورت پس کرایه بوده و توسط شرکت حمل کننده، بیمه خواهد گردید.


بالا

..